Kontaktformulär

Hör av dig till oss!

Här hittar du adresser, kontaktuppgifter och möjlighet att ställa din fråga via vårt formulär. Vill du bli kontaktad av oss lämnar du ditt ärende och dina kontaktuppgifter i formuläret så hör vi av oss snarast.

Besöksadress

Osmundsvägen 5
168 68, Bromma

Tel: 08-564 354 50
E-post: info@ovidius.se
  • Kontaktpersoner bygg
  • Kontakt förvaltning

Erik Haglund

Platschef

erik.haglund@ovidius.se

Henrik Odén

Arbetsledare

henrik.oden@ovidius.se

Ingrid Wahlén

Ekonomi

ingrid.wahlen@ovidius.se

Johan Sandström

Arbetschef / VD

johan.sandstrom@ovidius.se

Magnus Gelinder

Byggnadschef / vice VD

magnus.gelinder@ovidius.se

Magnus Thillberg

Platschef

magnus.thillberg@ovidius.se

Markus Holm-Colt

Platschef

markus.holm-colt@ovidius.se

Pär-Henrik Sandström

Styrelseordförande/projektutveckling

p-h.sandstrom@ovidius.se

Rickard Norman

Platschef

rickard.norman@ovidius.se

Marcus Johansson

Arbetsledare

Marcus.johansson@ovidius.se

Kontakt förvaltning

Osmundsvägen 5
168 68 Bromma
Tel: 08-564 354 50

Felanmälan: 0431-36 91 88

Bygg

Osmundvägen 5, 168 68 Bromma
Org.nr: 556483-7176
Tel: 08-564 354 50
fakturor@ovidius.se

Förvaltning

Osmundvägen 5, 168 68 Bromma
Org.nr: 556425-7904
Tel: 08-564 354 50
Felanmälan: 0431-36 91 88

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart